Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 18 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Belki tartışma sebebiyet vericek düşüncelerim ama yine de yazacağım Asfalt dışı etkinliklere adam bulamama gayet normal Çünkü çoğu kişi ev parasına aldığı motorun kölesi olmuş namı diyar kafelerin önlerine motorlarını park edip çaylarını kahvelerini yudumlayıp dönüş yapıp sabah motorlarını gıpgıcır yaparlar Eskiden amaç gezmekti motorlar araçtı
    şimdi amaç motor...
    Sanırım 21.yy hastalığı
    Soru cebabına gelelim
    Hayır
    Evet
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Alıntı Recep Alışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki tartışma sebebiyet vericek düşüncelerim ama yine de yazacağım Asfalt dışı etkinliklere adam bulamama gayet normal Çünkü çoğu kişi ev parasına aldığı motorun kölesi olmuş namı diyar kafelerin önlerine motorlarını park edip çaylarını kahvelerini yudumlayıp dönüş yapıp sabah motorlarını gıpgıcır yaparlar Eskiden amaç gezmekti motorlar araçtı
    şimdi amaç motor...
    Sanırım 21.yy hastalığı
    Soru cebabına gelelim
    Hayır
    Evet
    Niye katiliyorum sana?

Ama diger taraftan da dusunuyorum 85.000tl crf1000l alsam bende araziye vururmuydum? Vurabilmem icin o 85.000tl nin bana koymamasi lazim oda suanki ekonomimde imkansiz ondan motora amac gozuyle bakanlara kizamiyorum da

Keske imkanimiz olsa da birde dusuk butceli arazi motoru bulundurabilsek hepimiz cunku inanin arazi keyfi hic bir seyde yok

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enduroist Katılımcı Üye Recep Alışkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Alışkan
    Motosiklet
    xl 650 TransAlp
    Marka
    Honda

Alıntı ismail gur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye katiliyorum sana?

Ama diger taraftan da dusunuyorum 85.000tl crf1000l alsam bende araziye vururmuydum? Vurabilmem icin o 85.000tl nin bana koymamasi lazim oda suanki ekonomimde imkansiz ondan motora amac gozuyle bakanlara kizamiyorum da

Keske imkanimiz olsa da birde dusuk butceli arazi motoru bulundurabilsek hepimiz cunku inanin arazi keyfi hic bir seyde yok

Bende sana şunu söyliyim o kadar para verip araziye giremiceksem Enduro,Cross,Adventure almam yada 30-40 arası bişey alırım girerim araziye motorun hakkını veririm Ki bilenler de bilir TransAlp ile nerelere girip çıktığımı
    https://yoldabirivar.wordpress.com/

Özgürlüğün Yolu MESCİD İ AKSA'dan Geçer...

Enduroist Kadim Üye ismail gur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ismail gur
    Motosiklet
    xrv750 & multistrada 950 S
    Marka
    Ducati

Alıntı Recep Alışkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende sana şunu söyliyim o kadar para verip araziye giremiceksem Enduro,Cross,Adventure almam yada 30-40 arası bişey alırım girerim araziye motorun hakkını veririm Ki bilenler de bilir TransAlp ile nerelere girip çıktığımı
    Katiliyorum sana ondan 1993 AT biniyorum bendd hakkini da verdigime inaniyorum...

Enduroist Kadim Üye HakanVelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ...

Haklısın ve ekonomik durum aşikar. Ama her şeyin bir çaresi olur. Mesela gidip ucuz eski sağlam motosiklet alınır hatta o 2. motosiklet olur arazide kırmalık ama eski olması arazide hor kullanmaya ne kadar dayanır bir sorudur aklımda.

Aklımda bir çare daha var. Bu anketler de biraz onun için. Eğer araziye ara ara çıkıyorsa kişi bu durumda arazi motoruna sahip olmalı mı. Yani çok kaba hali ile modern bir araziye odaklı motosikletin ortağı olsa. Yani örneğin 3 kişi ortak bir T7 alsa. Ya da enduroist 5 adet T7 alıp tura gelene kiralasa gibi modeller aklımda geziniyor. Neyse ankete devam arkadaşlar...