Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 95 Sayfa bulundu

Threaded View

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

guzel paylasım ancak selesi artçıyla kesınlıkle rahat değil ben 65 kiloyum kızarkadasım da45 kilo biz bile asla bı yere agız tadıyla gıdemedık kasklar sureklı bırbırıne değiyirdu..aman diyeyim yanıltıcı olmasın ....

ayrıca asfaltta on amortisor ne kadar sert olursa o kadar ıyı viraja girip cıkamadıktan ve 100 metre suruklendıkten sonra anladım ki amortisor havaları 5 psı falandı .... bu da yanlıs bilgi... asfaltta ne kadar sert o kadar ıyı sert darbe anında zayen basınçla fazla havayı dısarı pıstlatıyo patlaması dıbı bısey ımkansız .

unutmadan soyleyeyım sakın ha gidip motosıklet ıcın on cam yapan yerlerde kafanıza gore bır cam yaptırmayın...ben yaptırdım sekil on numara olmustu ama zaten ruzgardan etkılenen makına aydın otobanında ters ruzgarı yelkenlı gbı alara benı yalpaya sokmustu... onu sokup attım yola camsız devam ettım ınan daha rahat surus oldu... aman dıyeyım ozellıkle bu motorda muhendıslıkle olculup bıcılmıs ruzgar tunelıne sokulmus ıyı bır markanın ya da orjinalının alınması gerekiyor...
    Konu Emrah Can Yaylı tarafından (07-11-2010 Saat 14:01 ) değiştirilmiştir.

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+