Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 172 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 72122162168169170171172173174175176182222272 ... SonuncuSonuncu
1,711 den 1,720´e kadar. Toplam 3207 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye ihsan çuhadar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ihsan çuhadar
    Motosiklet
    crf 250L
    Marka
    Honda

herkeze merhaba tam olarak 172 sayfayı merakla okumuş ve bitirmiş durumdayım ikinci el crf 250 l sahibi oldum cok şukur. aranıza benide alırsanız mutluluk duyarım. tanışma paneline kendimle ilgili birşeyler paylaştım. hazır gelmişken bende merak ettigim bir soruyu sormak istiyorum müsadenizle;
    benim makine 6000 km de konya plakalı tanıdır bir arkadaştan aldım ilk sahibi konya kulu 'dan, makineyi tam bilmiyorum cok az da olsa motor kullanmışlığım var , üniversite zamanında 350 mz ile yaklaşık 2 sene , öncesi ise cocukluktan beri babama ait puf (bilen bilir ) simdi ise hayalini kurmuş olduğum motoru 30 yaşında sahip oluyorum yeniden !! acikcası heyecan icerisindeyim neyse lafi fazla uzatmadan soruma geceyim , benim makinanın arka fren pedalına bastığımda fren lanbasının yanmadığını fark ettim sadece ön fren kullanımımda yanıyor bu konuda bilgisi olan varmı yani normalmidir yoksa benim makinede bir sıkıntımı görünüyor? saygılar.

Enduroist Katılımcı Üye Serhan Kıral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serhan Kıral
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı landfeeling Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkeze merhaba tam olarak 172 sayfayı merakla okumuş ve bitirmiş durumdayım ikinci el crf 250 l sahibi oldum cok şukur. aranıza benide alırsanız mutluluk duyarım. tanışma paneline kendimle ilgili birşeyler paylaştım. hazır gelmişken bende merak ettigim bir soruyu sormak istiyorum müsadenizle;
    benim makine 6000 km de konya plakalı tanıdır bir arkadaştan aldım ilk sahibi konya kulu 'dan, makineyi tam bilmiyorum cok az da olsa motor kullanmışlığım var , üniversite zamanında 350 mz ile yaklaşık 2 sene , öncesi ise cocukluktan beri babama ait puf (bilen bilir ) simdi ise hayalini kurmuş olduğum motoru 30 yaşında sahip oluyorum yeniden !! acikcası heyecan icerisindeyim neyse lafi fazla uzatmadan soruma geceyim , benim makinanın arka fren pedalına bastığımda fren lanbasının yanmadığını fark ettim sadece ön fren kullanımımda yanıyor bu konuda bilgisi olan varmı yani normalmidir yoksa benim makinede bir sıkıntımı görünüyor? saygılar.
    benimde pedalla ilgili sıkıntım vardı son zamanlarımda..arka fren pedalında stoplar yanıp sönmüyodu..pedalı kenarından ayağımı sıyırttırıp tak diye attırınca sönüyordu..sanırsan crf 250 L lerin bazılarında bu ufak problem oluyo..

Enduroist Katılımcı Üye Serhan Kıral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serhan Kıral
    Motosiklet
    CRF 250 L
    Marka
    Honda

Alıntı landfeeling Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada kusura bakma..hayırlı olsun demeyi unuttum..keyifli sürüşlerin olsun..

Babür Karaoğlu
    Guest

ihsan abi öncelikle tavsiyem motoru aldığın arkadaşına sor en son yağ ne zaman değişmiş diye

hatta için rahat etsin diye yağ ve filtreyi değiştir, hava filtresini de bir temizle

motorda yağ ve filtre her şeydir, gerisi teferruatttır

arka fren ışığı müşiri (sensör mü demeliyim), oyna hatta sök üfle tak bi bakalım ne olacak

benim motorun da ön fren ışığı müşiri aynen yengen...

5. Babür Karaoğlu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

cemsolmaz (09-12-2013),emre atakan (09-12-2013)

Babür Karaoğlu
    Guest

unutmadan

ihsan motorun hayırlı olsun, gözüm benimkinin abisi wr250r de olmasa çoktan almıştım crf-L

alper ve doğan kardeşlerim, seneye bu zaman sizin üzerinize o plajda kumdan kale yapacağım, haberiniz olsun...

7. Babür Karaoğlu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

cemsolmaz (09-12-2013),Engin Delipınar (09-12-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Dogan Delipinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

9. Dogan Delipinar, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Delipınar (09-12-2013)

Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

İhsan bey motorunuz hayirli olsun.
    Babur abi maalesef wr la bunu yapman mumkun degil neredeyse denk motorlar Bizimle tepineceksen sana ktm lazim

Babür Karaoğlu
    Guest

doğan şimdi ufkumda yamaha wr250F var, enduro, 2006 model...

bende ktm allerjisi var, ne yesem dokunuyor (ktm-husaberg-husqvarna)...

12. Babür Karaoğlu güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Abdullah BATIK (09-12-2013),cemsolmaz (09-12-2013)

Isim
    doğan delipınar
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

Babür abi hepimize dokunur onlar bizim bünye kaldirmaz onlari yaş 20 lerde olupta parada olsaydi belki binerdik wr canavar abi insallah gonlundeki motoru bulursun saygılarımla.

Enduroist Üye ihsan çuhadar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ihsan çuhadar
    Motosiklet
    crf 250L
    Marka
    Honda

çok teşekkür ediyorum. bakıp kurcalayim bakalım sıkıntısı cozebilecek miyim.

Sayfa 172 Toplam 321 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 72122162168169170171172173174175176182222272 ... SonuncuSonuncu