Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 59 Toplam 130 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 94955565758596061626369109 ... SonuncuSonuncu
581 den 590´e kadar. Toplam 1300 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye ERDIM ELITEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Top case de mi 45 lik? Resimleri varsa cok makbul olur ancak 3500 biraz tuzlu gibi... Holanla aynı fiyat neredeyse. Ki seninde dediğin gibi Tax free yapılırsa holan ucuza bile gelebilir

Su an ki durumda;

Touratech 4000 TL (Sadece yan çanta)
    Holan 2900 TL (Sadece yan çanta)
    Adventure 3500 TL (Komple Çanta)
    Hepco 3500 TL (Sadece yan çanta)
    Globescout ????
    Sw-Motech ????
    Traxes ????
    Givi ???? https://www.instagram.com/p/BAATeYLmgvi/
    Shad ??? (%100 plastik olacaktır)

Bekleyip görecez..
    Konu ERDIM ELITEZ tarafından (04-02-2016 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Isim
    fatihçayır
    Motosiklet
    700x
    Marka
    Honda

yan çanta takımı arkaya da sosis çanta çadır mat için al sana tam yol endurosu

Enduroist Üye semihyontem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Semih YÖNTEM
    Motosiklet
    CRF 1000L Africa Twin DCT
    Marka
    Honda

Alıntı ERDIM ELITEZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Top case de mi 45 lik? Resimleri varsa cok makbul olur ancak 3500 biraz tuzlu gibi... Holanla aynı fiyat neredeyse. Ki seninde dediğin gibi Tax free yapılırsa holan ucuza bile gelebilir

Su an ki durumda;

Touratech 4000 TL (Sadece yan çanta)
    Holan 2900 TL (Sadece yan çanta)
    Adventure 3500 TL (Komple Çanta)
    Hepco 3500 TL (Sadece yan çanta)
    Globescout ????
    Sw-Motech ????
    Traxes ????
    Givi ???? https://www.instagram.com/p/BAATeYLmgvi/
    Shad ??? (%100 plastik olacaktır)

Bekleyip görecez..
    Maalesef resimler yok, üretimler yapılmaya başlanmış, ölçüler alınmış ve kesimler tamamlanmış. Ama şöyle söyleyebilirim kalite bence iyi, 1200gsa'ya yan çanta aldık, bence bmw nin kinden iyiyidi çantalar.
    Ama dediğin gibi fiyat biraz fazla gibi görünsede dediğin gibi komple set olması bu farkı kapayabilir.
    Top Case sanırsam tercihe bağlı hacimli. 45 lik için fiyat verdi fakat bundan büyüğü zaten yan çantaları engelliyormuş.
    Konu semihyontem tarafından (05-02-2016 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Topcase 45 lt olmaz çok çirkin olur birde yolda çok sallar. Givi de shad da oluyor çünkü hem plastik hem de aerodinamik tasarımları

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Yeni bir test videosunun trailerı. Yalnız bunlar beni çok gaza getiriyor, toprak yollar beni çağırıyor

Enduroist Katılımcı Üye
    Isim
    Yılmaz yılmaz
    Motosiklet
    Vespa
    Marka
    Vespa

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni bir test videosunun trailerı. Yalnız bunlar beni çok gaza getiriyor, toprak yollar beni çağırıyor

Bi takım lastik parası ayır Arif abi

7. yılmaz yılmaz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Arif Oral Unal (06-02-2016)

Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Seninkini gördüm arifim arttırıyorum. Benimkinin yanında seninki otoban

Enduroist Üye semihyontem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Semih YÖNTEM
    Motosiklet
    CRF 1000L Africa Twin DCT
    Marka
    Honda

Alıntı Gürol Kıvırcık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım bende problem var ben okadar heyecan duymuyorum,sonuçta yeni bir motor alıyorum bineceğim,ha 15 gün önce ha sonra önemli olan ilk kaporoyu verdiğim tarihte olduğu kadar hala istiyormuyum?
    Doğrusu bilemiyorum,Aksesuar satıp biniciyi memnun etmekten öte söyledikleri fiyatlarla, verdik size gazı gözümüz kçınızdaki donda der gibiler,hadi bu bizim Honda TR ile alkalı bir terbiyesizlik,

Lastiklere ne demeliyim nasıl geçiştirmeliyim kafamda bilemiyorum,Semih Yöntem arkadaşımın BMW sinin parça parça ayrılmasında düşünmüş olduğu aslında bu benim zatar görmemem için düşünülmüş bir mühendislik diyemiyorum ısınmayan tutunmayan seri üretiminin kataloglarda bile olmadığı Dunlop lastikler için..

Servis aralıklarının 12000 den 6000 e düşürülüyor olmasının sebebini konuşmaya gerek varmı bilmiyorum sanırım ayan beyan ne yapmak istedikleri meydanda aksesuarlarla aldıkları donun altında kalanla ilgilenmek durumu bu olsa gerek,ha bunlar motoru kötümü yapar? tabiki hayır ama işte hevesi öldürüyor,aksesuarların çoğunu ben kendim yaparım ama lastikler sıfırken neden 1000 lira para çıksın cebimden? o parayı kaskoda kullanmayı bilmeyecek kadar aptalmıyım.

Servis aralığı konusunu bayiimin oluşturduğu grupta sordum bugün,hala cevap alamadım, şimdi ise düşünmeden edemiyorum tanıtım daha bir hafta olmadan bunları yaşadık gördük duyduk..
    dahada 1,5 ay var,bilmem anlatabildinmmi))
    Gürol Kıvırcık arkadaşım, canını bence gereksiz sıkıyorsun. Bak lastikler ile ilgili inceleme buldum
    Dunlop Trailmax TR91

Designed for: Sport touring and trail riding.

What’s its USP? It’s designed for adventure machines, from the BMW R1200GS to the Yamaha XT660Z Tenere.

Riding impressions: If you’ve got a dual purpose trail bike and you ride only on the road, you’re best of with a conventional road-going sports touring tyre for the best grip and stability.

If you plan to go off-road too, you’ll need dual purpose tyres like these with bigger tread blocks.

Dunlop’s new Trailmax TR91 has a new tread pattern, construction and compound, the latter of which has added Silica for improved wet-weather grip.

We got to test them at their launch in cold, but dry conditions, and they performed excellently with good cornering grip and stability at full lean and in a straight line, although we didn’t get to try them against the competition.

Dunlop claim improved wet weather grip, off-road grip and improved mileage, but we weren’t able to test this.

Sizes: 110/80 x 19, 100/90 x 19, 90/90 x 21, 150/70 x 17, 140/80 x 17, 130/80 x 17

Rivals: Michelin Anakee, Metzeler Tourance EXP, Pirelli Scorpion, Bridgestone Trailwing, Avon Distanzia

Cost: £172 (per pair), Inc VAT, fitted on to loose wheels. FWR tyres (www.fwr.co.uk)
    Verdict: Very capable dual-purpose road rubber.

10. semihyontem, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Gürol Kıvırcık (06-02-2016)

Enduroist Kadim Üye Gürol Kıvırcık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gürol Kıvırcık
    Motosiklet
    Manuel AT
    Marka
    Honda

[QUOTE=semihyontem;234268]Gürol Kıvırcık arkadaşım, canını bence gereksiz sıkıyorsun. Bak lastikler ile ilgili inceleme buldum
    Dunlop Trailmax TR91

Teşekkür ederim dostum,umarım öyledir,umarım fazla bile gelir ama bu yaşıma kadar satan satıcısı dahil Dunlop lastiklerinden memnun olan ne motor nede binek araç sürücüsüne ben rastlayamadım,bu tür incelemelerde pek değer veremiyorum ne yazıkki zira parayı veren düdüğünü çaldırabiliyor,deneyip göreceğiz,ben bu motorla ciddi ciddi toprak sürüşü düşünmediğimden umarım yeterli gelecektir.

Isim
    ERDIM ELITEZ
    Motosiklet
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Marka
    Honda

Malasef lastikler Trailmax 91 değil Semih hocam. Dunlop 610 ve 610F olarak tamamen yeni bir lastik. Yani muamma. Trailmax in deseni ile alakası bile yok. Zaten üzerinde trailmax da yazmıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Konu ERDIM ELITEZ tarafından (06-02-2016 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 59 Toplam 130 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 94955565758596061626369109 ... SonuncuSonuncu