Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
21 den 28´e kadar. Toplam 28 Sayfa bulundu

Threaded View

Ordinaryus Enduroist AHMET GÖKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    AHMET GÖKER
    Motosiklet
    TRANSALP XL65OV VE ZONGSHEN ZS200CROSS
    Marka
    Honda

Standart Az önce terbiyesiz bir motosiklet sürücüsü gördüm.

Sevgili arkadaşlar,

Az önce alışveriş yaparken kaldırımdan ana yola dalmak isteyen dikkat girmek değil adam dalmak istiyor ana yoldan ilerleyen otomobil sürücüsü de şak diye duramıyor haklı olarak.Bildiğim kadarıyla sürücünün de öle bir mecburiyeti yok ama bu motorlu" Yollar benim, beni gördünmü yolverecen ulennn"gibi düşünen akıldan yoksun motosiklet sahiplerinden.Yahu adam durabiliyor mu duramıyor mu hiç düşünme yok.Neyse ardından bu bizim bitirim küfürü basıyor.Diğer sürücüde duruyor.Ne diyorsun gibi bir ima da bulunuyor haklı olarak.
    Heyt bizim bitirim de motor dan inip adamın üstüne yürüyor.E ne de olsa kafada kaskı var ona güvenip de adama celalleniyor.Yani tam hem suçlu hem güçlü durumu.
    Şimdi sen ey motorlu niye adama durduk yere küfür ediyorsun.Ayıp yahu adamın yanında karısı var.Bir araba önce çıkasan ne olur sonra çıksan ne olur.Her hangi bir zor durum da değilsin.Unuttuk yahu" sen trafik ben merkezli kafada olanlardansin."Kabahatini bilmediğin gibi adama horozlanarak terbiyesizliğine terbiyesizlik katıyorsun.

E tabi haklı olarak insanlarda bu tip kasklı kabadayılar yüzünden motorcular serseridir algısı oluşuyor.
    3-5 terbiyesiz motorcu yüzünden adımız serseri çıkıyor.

Bazen bu tip akıl ve mantıktan uzak insanları görmemek için televizyonsuz,gazetesiz bir şekilde insanın olmadığı bir yerde yaşamak istiyorum.

Olayın benimle alakası olmadığı halde bu tip şeyler beni çok üzüyor.

Çok mu zor sabırlı olmak.?
    Çok mu zor ben hep haklıyımdan kurtulmak?
    Çok mu zor horozlanmayı bırakıp kusura bakma demek?
    Çok mu zor diğer insanlara saygı göstermek?
    Çok mu zor hakaret etmeyi üstünlük saymayı bırakmak?
    Çok mu zor efendi,kibar insan olmak?

Her halde çok zor.

En iyisi ben çekip gideyim.

Arkadaşlar çok uzun yazdım kusura bakmayın ama içim çok dolu bu tip olaylardan dolayı.
    Saygılarımla.
    Konu AHMET GÖKER tarafından (07-05-2015 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir.
    Yol almak varsa kaderde,giderim benzinimin bitmediği sürece

Ahmet loves Ming so much
    Ming loves Ahmet so much
    Haha

2. AHMET GÖKER güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

alper ozbas (08-05-2015),Arif Oral Unal (07-05-2015),Berkant Rodoplu (11-05-2015),Ersan ÖZYURT (07-05-2015),mustafa gologlu (08-05-2015),Tamer GEVECİ (08-05-2015)