Uzun zamandir bir cok turde ve farkli cc de motor kullanmış biri olarak kendime cok uzun yillar, hatta motorun son omrune kadar bana arkadaslik etmesini istedigim bir motor almaya nc750x ile karar vermisken , internette nc si olan bi arkadaşla muhabbet ettik. Kendisinde de 750x 2015 model varmis. Hayli memnuniyetini dile getirdi sonra satiyorum filan dedi. Neyse ben yeni kasa alip uzun yillar kullanma istegim oldugunu belirtince, " ben de bunu satip sifir yeni kasasini alacaktim ancak bayideki arkadasim , yeni kasa nc ler bir kac yila dökülecek, hic girme yeni kasaya , eski kasayi taş gibi yaptilar ki müşteri tutma politikasidir."" Dedi. simdikiler dokulmeye daha yatkin olcakmis bunu transalpte yapmis eski kasa cok saglamken, yeni TA sikintiliymis.

Biraz uzun oldu mazur görün. Sizce boyle bir seyin asli var midir? Ben isim geregi uzun km ler yapamam ama esimle rahat rahat kullanabilecegim , efendi efendi kullanarak , bakimlarini yapip, yagini suyunu koy evladiyelik mahiyette nc750x i secmisken bu camur atma isi icimde acabalara neden oluyor. Sizce yeni kasa mi yoksa eski kasa mi nc750x almaliyim?