Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 102 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye alperiynem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alper İynem
    Motosiklet
    R 1200 GSA & CRF 250 L
    Marka
    Bmw

Bel fıtığı işi dikkatli olunması gereken bir durumdur..Tıbbi yaklaşımlar arasında farklılık gösterebilir.Bir örnek vereyim:

Fıtık parçası kopup kanala düşebilir..Bunu MR da gören doktor riske girmeyerek almak isteyebilir...Kimi doktor ise, hastanın uyumluluğuna bakıp, takip edilebilir olduğuna kanaat getirirse, fıtığın kliniğini takip ederek sinirlerde kalıcı bir hasar ortaya çıkmadığından emin ise o parçanın kendi kendine kaybolmasını bekleyebilir..

Tıbbi çözümü reddeden ve alternatif çözüm arayan çok hasta gördüm...Çişini tutamayan, düşük ayak olmuş hastalar...Bu hastaların tedavisi çok sıkıntılı..Pişmanlık muhabbetlerini çok dinledim..

Bu nedenle kişisel veya çevresel önerilerle alternatif tedaviye yönelseniz bile en ufak şüphe halinde doktorunuza başvurmanızı öneririm..

Diz sorunlarında bisiklet sürerek ( ki burada da sınırlamalar vardır) üst bacak kaslarının güçlendirilmesi önemli iken bel fıtığı olan bir hastanın fıtığını arttıracağını da unutmayalım ;)

2. alperiynem güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (28-09-2016),Ali KORKMAZ (29-09-2016),Arif Oral Unal (28-09-2016),Berkay İnal (28-09-2016)