ArkadaşLar günaydın, beLki Tanıdığınızdır bir yakınınızdır haberini yokTur biLgi vereyim dedim.

Dün 23:30 civarında Bostancı'dan Kadıköy'e doğru giderken 7-8 Tane moTorLu arkadaşa denk geLdim. Bir çoğu race ve biTanede XT660x Turuncu var, bu yüzden bende biraz TakıLdım peşLerine. Her ışıkLarda biraz sTres aTar gibi durumLarı vardı bir ikisine bende dahiL oLdum. Bağdat Caddesi üzerindeki Selami Çeşme'de bulunan Shell benzin isTasyonu önündeki ışıkLarda hepimiz durduk ve yeşiL iLe birLikTe fırLadık. YakLaşık 100-130mt iLerideki durağın önünde en sağ cepTe bir gri WV araç duruyordu ve o mesafenin yarısındayken soL sinyaLini verip birden sağ şeride girdi. Hepimiz en sağ şeriTi boşaLTıp bir soLa geçTik sonra araç orTa şeride daLdı ve herkes ya gaz açarak yada fren iLe sağından soLunda sıyrıLmaya başLadı. En arkadan ben ve Turuncu XTX geLiyordu. Sonra araç bir şeriT daha değişTirirerek en soLa geçTi. Bu arkadaşımız da en soLdan geçmeyi pLanLadığı için Tam sokak girişinde soL arka kapıdan vurdu. Sanırım diz kapağında ve sağ bacağında ciddi sorun oLabiLir. YanLış haTırLamıyorsam da ismi Serkan'dı.

Tanıyan var ise biLgisi oLsun ve bizide haberdar ederse sevinirim. Umarım büyük sorun yokTur.