Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 35 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye irfan karaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    irfan karaman
    Motosiklet
    cbf 150
    Marka
    Honda

Standart tepeden aşşağıya uçtum :)

Tüm dostlara selam ve saygılarımı sunarım .
    uzun zamandır ses çıkarmam farkındayım son 1 aydır süre gelen yamaç paraşütü uçuş eğitimlerimin son aşamalarına geldim , biliyorsunuz motorlu bir paramotor terike (hava aracı ) yapma çalışmaları içerisindeyim ama bundan önce eğitimin şart olduğunu söylememe gerek yok sanırım , önce eğitim ! gereken eğitimde istediğim seviyeye gelene kadar motorlu uçuş düşünmüyorum , bunun için THK dan eğitim alıyorum inşallah zamanı geldiğinde kendi yaptığım aracımla uçacağım , yahu irfancım senin işin gücün yokmu sakatlık yapma diyen dostlar için söylemek istediğim bir şey var kısa ve öz ;)

çok param olsa inanın hazırını alır uçarım ama fiyatlar öylesine uçukki adamlar hakkaten uçmuşlar , bundan dolayı kendim yapıyorum neyse çokta sözü uzatmadan çoğumuzun alışık olmadığı bir perspektiften dünyayı görüşünüze sunuyorum kalın sağlıcakla allah iniş takımlarınıza zeval vermesin ;)

http://www.youtube.com/watch?v=vJuMUE5xbe0
    salyangoza hayranım, ardında parlak izler bırakır.

2. irfan karaman güzel mesajın için 6 üye sana teşekkür etti :

Abdullah BATIK (01-05-2013),CihanCöbek (01-05-2013),Engin Delipınar (30-04-2013),gökhanekbiç (04-05-2013),Özer Erkuş (30-04-2013),özgür bağlama (30-04-2013)