Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye beatrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mehmet İNCİ

Standart 640 Adv tavsiye

Ktm 640 Adv hakkında bir konu var ama benim şu anda üretimi durmuş olan bu motosikletin alınıp alınmaması hakıında tavsiyeye ihtiyacım var.Boyum 1.69 artçı ile sürüş ihtimalı zayıf büyük ihtimalle maksadına uygun arazide kullanılacak.Bir de yedek parça durumu nasıldır genelde ülkemizde KTM adını pek fazla duyamıyorum.
    Konu beatrix tarafından (18-03-2013 Saat 20:08 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Katılımcı Üye ErkanDEVRİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    erkan devrim
    Motosiklet
    Tiger 800XR ve peugeot kisbee
    Marka
    Triumph

üretiminin olup olmaması en önemsiz konulardan, motosiklet tecrübeniz konusunda biraz bilgi verirseniz eminimki görüş paylaşacak bir çok arkadaşımız olacaktır.

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Abi boy cok elverisli değil gibi bildigim kadari ile sele yuksekligi 92-93 cm o makinenin...
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Isim
    Mehmet İNCİ

Erkan bey kurs olarak verilen güvenli sürüş eğitimi almadım.Üretimi önemli çünkü ülkemizde yedek parça sanayisi pek fazla gelişmemiş bu markanın diye biliyorum.İnternet üzerinden de alışveriş sınırlandırması var aynı zamanda.

Enduroist Kadim Üye
    Isim
    S D
    Marka
    Diger

Alıntı beatrix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkan bey kurs olarak verilen güvenli sürüş eğitimi almadım.Üretimi önemli çünkü ülkemizde yedek parça sanayisi pek fazla gelişmemiş bu markanın diye biliyorum.İnternet üzerinden de alışveriş sınırlandırması var aynı zamanda.
    KTM 640 gayet basit yapida bir motordur, usta ve parca sorunu yasayacagini sanmiyorum.
    Ama bence tecrube ister. Hem yuksektir hem de agresif bir surus karakteri vardir.
    Titresimi coktur, uzun yolda cok yorar, sehir icinde de boydan dolayi sorun yasayabilirsin.

Enduroist Kadim Üye
    Isim
    S D
    Marka
    Diger

Ktm 640 Adv hakkında bir konu var ama benim şu anda üretimi durmuş olan bu motosikletin alınıp alınmaması hakıında tavsiyeye ihtiyacım var.Boyum 1.69 artçı ile sürüş ihtimalı zayıf büyük ihtimalle maksadına uygun arazide kullanılacak.Bir de yedek parça durumu nasıldır genelde ülkemizde KTM adını pek fazla duyamıyorum.
    Araziden kasit ne bilemiyorum ama haftasonlari arazide gezerim, ara sira orta menzilli geziler yaparim diyorsan daha uygun secenekler olabilir.

Enduroist Kadim Üye
    Isim
    S D
    Marka
    Diger

Bu arada amacim motoru kotulemek degil, aksine cok severim. Sahip oldugum motorlar arasinda tekrar almak isteyecegim tek model 640 ADV

Isim
    Mehmet İNCİ

Suat bey araziden kastım cross olmayacak ama bizim köyün şosesinde gezipte enduro yaptım denmeyecek tarzda Araç basit olduktan sonra bakımını tamirini ben kendimde yapabilirim içinde alet edevat olan işlerden anlarım ama şu ana kadar genel kanıya bakarsak boyum kısa kalıyor sanırım.Bu durumda başka tavsiyeler istemek durumunda kalıyorum.

Enduroist Kadim Üye
    Isim
    S D
    Marka
    Diger

Suat bey araziden kastım cross olmayacak ama bizim köyün şosesinde gezipte enduro yaptım denmeyecek tarzda Araç basit olduktan sonra bakımını tamirini ben kendimde yapabilirim içinde alet edevat olan işlerden anlarım ama şu ana kadar genel kanıya bakarsak boyum kısa kalıyor sanırım.Bu durumda başka tavsiyeler istemek durumunda kalıyorum.
    Hocam 1 yil boyunca klx250 kullandim, gunde 500 km yaptigim da oldu, yeni surulmus tarlaya daldigim da.
    Bu ara yeni crf 250 de cok satti, fiyati da uygun. Uzun soluklu gezi plani yoksa hemen tum ihtiyaclari karsilar bence.

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

DL 650 de saglam bir alternatif gibi duruyor.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu