Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 302 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 202252292298299300301302303304305306312352402 ... SonuncuSonuncu
3,011 den 3,020´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

[QUOTE=Levent COŞKUN;176547]
    Alıntı AtillaMenekşe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kendiliğinden düşecek gibi durmuyor. Kaza esnasında ona bir şey olacak bir pozisyonda zaten bana da bir şey olmuştur. Pek umurumda olmaz o zaman Hem motor baktığın yöne gider, gözü çamurluğun dibine kaydırırsam yerin dibine girerim o da ayrı açıkçası pek umurumda olan bir parça değil. Ben Sikaflex aramaktan yoruldum ondan bu şekilde çözdüm. İnşallah düşmez.
    Arkadaşlar Sikaflex tabancası ile bende. İsteyene verilebilir ilk buluşmada. Bende Erden'den aldım işi bitince.

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı SertanKaramollaoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Bülent Bey'in Honda'dan şikayet babında yazdığını düşünmüştüm. Ama Honda'nın böyle bir tarzı var. Yani Honda'dan aldığınız hangi motosiklette full giydirilmiş bir motor bulabilirsiniz ki? Hatta Honda'yı geçtim neredeyse bütün motosiklet firmaları böyle. Parasını verince BMW ve KTM bana göre oldukça dolu teslim ediyorlar. Başka var mı bilemedim?
    BMW de OK im. ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

KTM i pek bilmem.

Alıntı ozgurbulutyani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugun simsiyah bi ncx gordum, yine pek begenmedim, fiti fiti, commuter gibi bisi bu.
    (topukk efekti )

Başlık kirlliği olmaması için cevaplar buraya devam:
    http://www.enduroist.com/forum/showt...k-payla%FE%FDm
    Onu bunu bırakta, o kara karga motorunda , 5 tane ledi takabilecek yer bulabildin mi sabahın 5 ine kadar arayıp ,ondan haber ver

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

Alıntı Can Ekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW de OK im. ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı.

KTM i pek bilmem.

Onu bunu bırakta, o kara karga motorunda , 5 tane ledi takabilecek yer bulabildin mi sabahın 5 ine kadar arayıp ,ondan haber ver
    Hiç de bile, bi kere Kara Tay o, taktım çok pis en birinci oldu ama plastık kelepce ile taktığım için yeri sürekli değişiyor. bi gökyüzünü bi yeri gösteriyor
    Yagmurda bile kullandim, kendi yaptigim su gecirmezlik ise yaradi.

4. OB, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Can Ekin (17-05-2013)

Enduroist Katılımcı Üye ÖzgürAyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür ayhan
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı SertanKaramollaoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar Sikaflex tabancası ile bende. İsteyene verilebilir ilk buluşmada. Bende Erden'den aldım işi bitince.
    Tabanca var sikaflex lazım ama senin çamurluğu görünce ben vazgeçtim. Erden çok işkence çektirmiş ondan onunki sağlam. Levent'in Japon sistemi mantıklı geldi. Sonuçta motor Japon, yapıştırıcı Japon sorun olmaz gibi..

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

Alıntı ÖzgürAyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabanca var sikaflex lazım ama senin çamurluğu görünce ben vazgeçtim. Erden çok işkence çektirmiş ondan onunki sağlam. Levent'in Japon sistemi mantıklı geldi. Sonuçta motor Japon, yapıştırıcı Japon sorun olmaz gibi..
    Konuya bodoslama gireyim, japon yapistirici zaman icinde sertlesir ve iki yuzeyden birinde catlamalara neden olur, bu yuzden sabit olmayan yerlere japon kullanmayin derler atalarimiz
    sabit yerlere ornek duvara yapistirilan resim.

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı ÖzgürAyhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olabilir. Deneyelim bakalım ben de karışım bir epoxy var. Ama poly bilmemne de kullanılmaz yazıyor. Bizim tamponlar ondan. ABS değil. O yüzden ben bir daha sikaflex deneyeceğim.

Enduroist Kadim Üye CihanCöbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Erkan beyden gidon yükseltici ve yakınlaştırıcı alanlarımız varsa yorumlarını ve resimlerini paylaşırlarmı ??;)

Enduroist Katılımcı Üye Özgür Özsoylar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Özgür Özsoylar
    Motosiklet
    R1200GS '13
    Marka
    Bmw

Arkadaşlar ben de bugün teslim aldım motorumu. Henüz çok az kullandım ama ilk izlenimim şeklinde
    Cihan arkadaşın da önerileriyle hepco becker korumayı dün taktırmıştım zaten. Ben rüzgar seven bir sürücüyüm, ön cama sonra karar veririm diyordum ama çok kısa bir sürüş deneyimiyle bile ön cama ihtiyaç var gibi görünüyor. Forumdan GİVİ'nin artıları daha fazla gibi bir izlenim edindim. GİVİ ön cam alacağım sanırım.
    Pazar günü TEMOD (Tekirdağ Motosiklet Derneği)' nin Kıyıköy gezisi var. İlk uzun yolumu yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.
    Aşka düştüm ben de geldim

http://www.facebook.com/birikitekersevdasi

Isim
    özgür ayhan
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı CihanCöbek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkan beyden gidon yükseltici ve yakınlaştırıcı alanlarımız varsa yorumlarını ve resimlerini paylaşırlarmı ??;)
    Ben bugün konuştum. Sattığı arkadaşlar sorun yaşamamış. Benimkiler pazartesiye kaldı. Salı elimde olsa. En geç çarşamba yorumları yazarım.

11. ÖzgürAyhan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

CihanCöbek (18-05-2013)

Isim
    özgür ayhan
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı adiren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bugün teslim aldım motorumu. Henüz çok az kullandım ama ilk izlenimim şeklinde
    Cihan arkadaşın da önerileriyle hepco becker korumayı dün taktırmıştım zaten. Ben rüzgar seven bir sürücüyüm, ön cama sonra karar veririm diyordum ama çok kısa bir sürüş deneyimiyle bile ön cama ihtiyaç var gibi görünüyor. Forumdan GİVİ'nin artıları daha fazla gibi bir izlenim edindim. GİVİ ön cam alacağım sanırım.
    Pazar günü TEMOD (Tekirdağ Motosiklet Derneği)' nin Kıyıköy gezisi var. İlk uzun yolumu yapmayı sabırsızlıkla bekliyorum.
    Ön camı mutlaka değiştir yoksa boyun fıtığı olma olasılığı yüksek. Onun dışında ben Honda taraftarıyım. Hem kaliteli hem aksesuarlar ile sorun çıkarmıyor, hem daha çok yakışıyor. Tercih meselesi..

13. ÖzgürAyhan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Recai Topallar (18-05-2013)

Sayfa 302 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 202252292298299300301302303304305306312352402 ... SonuncuSonuncu