Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 13 Toplam 19 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 391011121314151617 ... SonuncuSonuncu
121 den 130´e kadar. Toplam 182 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    EU
    Motosiklet
    şuan yok
    Marka
    Diger

Alıntı YunusEmreKuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sor abi indirim yapsin odeme kolayligi yapsin bi tur versin elektirik direginin ordan donup gelecegim
    ;) bi turluk rica ederiz..

Banned
    Isim
    EU
    Motosiklet
    şuan yok
    Marka
    Diger

YunusEmre bu tenere varya uzun yolda yuksek suratlarde dayak yemise cewiriyor adami..dirseklerden sonrasi uyusuk gibi.heleki ruzgar adamin bogrune bogrune vede kaskda akli basinda bir kaskki beyin zonklatiyor benden demesi abi..demedi deme..abi V tipi veya boxer bir makine daha iyi olur gibime geliyor..;)

Enduroist Katılımcı Üye YunusEmreKuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yunus Emre kuş
    Motosiklet
    tiger 250
    Marka
    Kanuni

Abi deme ya ruzgarligi yukseltsen ise yaramazmi bu olmazsa nc diyorum ama oda her yola gelmez diyorum aslında honda parça olsun ikinci elde olsun avantajlı ama tenere kadar çekmiyor en büyük korkum alıp pişman olmak

Enduroist Üye Oğuzhan Sarıtaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    oğuzhan sarıtaş
    Motosiklet
    xt660za Tenere
    Marka
    Yamaha

Erdoğan söylediklerinde ciddi misin? Bunlar benim CRF250L için geçerli. Tenere ise aerodinamik bir cama ve daha geniş bir göğüse sahip, üstelik 660cc o kadar rüzgar yememek lazım diye düşünüyorum. Yüksek hızdan kastın kaç km?

Enduroist Kadim Üye omercem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    yok
    Marka
    Diger

Yahu yunus emre bunu alıp africaya mı gideceksin yoksa sabah akşam karadeniz yayla turumu yapacaksın....tenere 660 la bu kış avrupa afrika turu yapan deniz kılıçla konuştum...(msytic routesi kurdular şu an duydun belki - Biliyorsun kafayı takmıştım bir ara tenere diye) 4000 km yol gittik 200 km de ha iyiki tenere dedim. .. ama o 200 km de her motorla şöyle böyle geçilirdi. dedi. ve gelir gelmez de sattı...peygamber devesi gibi titreşimi rüzgarı iyi değil diyor... haaa şunuda ekliyor afrikadaki tüm tur şirketleri 660 tenere almaya başlamışlar neden sağlam sorunsuz ucuz İHTİYACI GÖRECEK tek motor klasmanında...

Abi rüzgarı yüksekliği titreşimi onu bunu bırak bu motoru alıp ne yapacaksın onu netleştir kafanda ondan sonra çözüm kolay olacak senin adına ..

Isim
    Yunus Emre kuş
    Motosiklet
    tiger 250
    Marka
    Kanuni

Abi mantık nc diyor ama gönlüm tenere

Banned
    Isim
    EU
    Motosiklet
    şuan yok
    Marka
    Diger

Alıntı Oğuzhan Sarıtaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdoğan söylediklerinde ciddi misin? Bunlar benim CRF250L için geçerli. Tenere ise aerodinamik bir cama ve daha geniş bir göğüse sahip, üstelik 660cc o kadar rüzgar yememek lazım diye düşünüyorum. Yüksek hızdan kastın kaç km?
    Oğuzhan elbette ciddiyim abi.150 ve daha ustlerde..sanki dayak yemis gibi oluyor insan.ön cam yuksek tip GİWİ..kaskda Nolan 104..

Banned
    Isim
    EU
    Motosiklet
    şuan yok
    Marka
    Diger

Alıntı YunusEmreKuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi deme ya ruzgarligi yukseltsen ise yaramazmi bu olmazsa nc diyorum ama oda her yola gelmez diyorum aslında honda parça olsun ikinci elde olsun avantajlı ama tenere kadar çekmiyor en büyük korkum alıp pişman olmak
    Abi ruzgarlik zaten buyuk tarzda.Ama esas olan ruzgarin direk kaska gelerek basinc yapmasi..
    Konu EU tarafından (28-05-2013 Saat 19:10 ) değiştirilmiştir.

Isim
    Yunus Emre kuş
    Motosiklet
    tiger 250
    Marka
    Kanuni

O nc dede var cami yukselt tamamdır motor firmaları aksesuarcilar ile el sıkışmış gibi malzemeden çalarak bizlere ek masraf cikariyorlar

Enduroist Üye Akif Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akif Arıcan

Ruzgarla mucadele zor. Benim crossrunnera ilk sahibi givi yuksek cam takmis. Bir hafta sonra orjinalini geri taktım. Digeri takılı iken kaskımda turbulans oluyordu. Konsantrasyonum sıfırdı. Demek istedigim her on cam ve motor herkezde aynı etkiyi yapmıyor.Surucunun boyuna kalıbına da baglı.

Sayfa 13 Toplam 19 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 391011121314151617 ... SonuncuSonuncu