simdi o zaman ben direk bendeki problemleri yazayim ve ortaya bazi seyler ciksin.

- touring camim yok. ruzgari direk aliyorum. eger yaptigim yolda extra ruzgar yoksa yolculuk benim icin gayet rahat oluyor. ama eger karsidan gelen bir ruzgara maruz kaliyorsam vay halime. kafami duz tutmak tam bir iskence.

- kask' imda tanimlayamadigim bir problem var. kafama tam oturmasina ragmen, yanaklarimi extra siktigi icin maksimum 45 dakika sonra olusan basinctan dolayi gozlerim patlayacakmis gibi oluyor. yani kask' in konforu onemli.

- kask icerisindeki ugultu... bizim gruptaki diger arkadslara kask' taki ugultudan rahatsiz olmuyor musunuz diye sordugumda yuzume garip garip baktilar (bu garip bakan arkadaslar arai tour x3 kullaniyorlar ) ama ben kulagima 3M' in tikaclarindan takmadan yola cikamiyorum artik. cunku bildigin sersem oluyorum.

- su, mineral, mola vs vs vs: simdilik bunlarin eksikligini yasayacak kadar uzun soluklu bir gezi yapmadim (tamam vurmayin artik, acemiyim ben)

sonuc: touring cami ve kask problemimi giderdigimde daha konforlu bir yolculuk yapacagimi dusunuyorum. ama daha emin degilim. belkide aliskin olmadigim icin bana problemli gibi geliyor. bilemiyorum. bu iki eksigimi giderdikten sonra tecrubelerimi tekrar anlatirim.