biz virüse AİR le birlikte 2005 te bodrumda yakalandık...internetten ayırttığımız bir otele gitmiştik denize sıfır diye gittiğimiz otel denize 2 km olunca ben dedim ki ; AİR motor kiralayalım kafamıza göre takılırız...taktım peşime otelin yanında bi rent a car a girdik air benim daha önce motosiklet kullandığımı düşünerek ve cesaret alarak iki motor birden kiraladı...125cc sanırım honda scooterları aldık üstüne çıktım sonra adamı yanıma çağırıp bu nasıl çalışıyo dediğimde Aİr bir şaşkınlık içerisinde bana bakarak sen daha önce kullanmadınmı diye sordu ben de hayır yanıtını verince iş işten geçmişti artık senetleri imzalamıştık sonra bir rüya başlamıştı bizim için 1 günlüğüne kiralamıştık... ertesi gün sözleşmeyi uzattık tatil boyunca motorla gezmiştik hala unutamıyorum..birde anımızı anlatmak istiyorum...

bodrum gümbetten ortakent yalısına doğru yola çıktık yolda bizi 40-45 yaş arası 3 kişi harley davidsonlarıyla geçti...selamlaştık delikanlılarla sonra sahile vardık baktım bizim harleyler yanyana direksiyonlar sola doğru kırılmış...benimde hayallerimi süslediği için air e dedim ki bak şimdi ne yapacağım... hareketlendim ve motorların yanına parkettim direksiyonuda sola doğru kırdım...bir kahkaha koptu nerden geldiğini ararken birde baktım adamlar bizi seyrediyormuş... çok gülmüştük bu benim motorla ilgili ilk ve son hatıram olduğu için paylaşmak istedim teşekkürler.....:wohow3: