Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 928 Sayfa bulundu

Threaded View

Ordinaryus Enduroist İbrahim DEĞERLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim DEĞERLİ
    Motosiklet
    CRF1000L Afrika Twin
    Marka
    Honda

Alıntı Coşkun SARP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim hayırlı uğurlu olsun, güle güle keyifle sağlıkla kullan inşaallah...

Teşekürler Çoşkun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Alıntı Bora Karayel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle iyi günlerde Kullan... Tenekesi olan herkes bir gün kurtulacak Allah tüm tenekecileri kurtarsın (660 ları süperlere lafım yok)
    Ahahaha sağolasın, Teneke de ayrı bir güzel ama, enduro için harika bir makina. Sadece uzun yolda birazcık yoruyor ;)

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim hayırlı olsun güle güle kullan güzel raporlar bekliyoruz senden
    Sağolasın Cem, rapor derken, Tenere ile yaptığım Gürcistab, Azerbaycan, İran gezimi hazırlıyorum. Bu ara biraz yoğun olduğumdan vakit buldukça yazıyorum.

Alıntı Çağın Sarılar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. yorumları sabırsızlıkla bekliyoruz
    Teşekkürler çağın

Alıntı alperiynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitede Triumph 1200 yoktu sanırım.. Tecrübelerini okumak isterim İbrahim...Hayırlı olsun.
    Bir iki kişide daha var diye biliyorum,

Alıntı omercem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İbrahim güle güle kullan....
    Teşekkürler Cem

Alıntı MelihUlubilgen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan iyi günlerde kazasız belasız..
    Teşekkürler Melih Abi

Alıntı cemkucuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mt09 testinden sonra 3 silindirliler daha çok ilgimi çekmeye başladı. tuhaf aletler icadı
    Hele tek silindirden geçtin mi daha da fena :d

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, kazasız belasız kullan inşallah. Artık yeni bir başlık açarsın görüşlerini merak ediyoruz.
    Teşekküler Ali,

Alıntı Hasahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin. Merakla beklenen bir motor. Ahmet Şenel abi epeydir birisi alsa da tecrübelerini alsak diyordu. Bir o kadar bizlerde değerlendirmelerinizi havaların iyileşmesine müteakip alırız inşallah. Tekeriniz düz bassın.
    Teşekkürler Ahmet

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun İbrahim,bir süredir ses soluk çıkmıyordu,Triumph lu yeni raporları bekliyoruz. Kazasız belasız,keyifli sürüşlerin olsun.
    Hiç sorma aga, çok yoğunum bu aralar, hala geçen seneki raporu hazırlamaya çalışıyorum..

Alıntı Berkay İnal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. kazasız belasız kullanın. Benim de beğendiğim, fiyat / performans oranı yüksek motorlardan.
    Teşekkürler Berkay hocam, çok doğru bir tespit

Alıntı Ediz Gürkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HAyırlı olsun

Teşekkürler Ediz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar, Moturu Mersin'den aldım. Mersin'den Sakarya'ya 1000 küsür km. olduğundan bir araç ile getireyim dedim. Aramalarım sonucu mototrans diye bir firma ile iletişime geçtim. Kısa keseyim, motoru Antalya'ya getirirsen 400 TL ye Sakarya ya getirim dedi. Yeni çocuğum doğduğundan gece evde olayım diye kabul ettim. motoru Mersin'den Antalya'ya getiredim. Normalde 480 km. yolu 3-5 saatte geçerim diye düşündüm. Ama evdeki hespa çarşıya uymadı, Mersin'den Muratpaşa'ya kadar full yağmurda geldim, virajlar falan derken tam sekiz saatte geldim Antalya'ya. Ordan motoru minibüse yükleyip Sakarya'ya getirdim..

Sonuç olarak motosikleti daha 500 km. falan kullandım. Motosiklet tam bir şeytan icadı, tek silindirden üç silindire geçince çok fazla geldi. Tenere 49 beygirken, bu 137 beygir olunca çok farklı geldi. O kadar yolda 6. vitese bir yada iki defa atmışımdır. Torku inannılmaz güçlü, 5. vites 100 giderken gazı çevirmenle 160-170 anında fırlıyor. 3000-4000 devirlerdeçok keyifli gidiyor. Koltuk inanılmaz rahat, tireşim sıfır, rüzgar sıfır. Biz yıllarca tenere de hilti üzerinde gidiyormuşuz meğer. Artık bu sene artık uzun yolda birbirimize alışacağız.Şimdilik yorumlarım bu kadar.
    ----------------------------------------
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5,6 Yukarı

2. İbrahim DEĞERLİ güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Ali KORKMAZ (12-01-2018),cemkucuk (11-01-2018)