Alıntı Kahraman İnal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eşim dalga geçiyordu, eski bir aprilia motosikleti kimse almaz diye. Ben de diyordum ki ilk gelip motoru gören alıp götürür. Aynen dediğim gibi oldu.

Capo ile ne kadar uğraştığımı bilen bilir. Ancak artık işim nedeniyle çok zamanım yok, o yüzden üzerinde çok fazla uğraşmayacağım, elektronik oyuncakları olan bir motor bakınıyordum 3-4 aydır. 1200'lik yeni caponordu çok sevdim ama 3-4 sene üretilip euro4 normlarının kurbanı oldu maalesef. Triumph Tiger 1200 bakındım, süspansiyonlarını ve ağırlığını sevmedim. Sonunda aynen capoda olduğu gibi "abi alma pişman olursun" nidaları arasında aldım bir multistrada. İlk izlenimim iyi ki kimseyi dinlememişim. Aynen lanse edildiği gibi bir motor. Urban moda alıyorsun, capo gibi tırıs tırıs gidiyor. Touring moda alıyorsun, 150 beygir güç elinin altında ama uysal uysal geliyor. Sport moda alıyorsun, neredeyse her viteste tekere geliyor Sasch yarı aktif süspansiyonlar muhteşem, ön fren tatmin edici ama arka fren neredeyse yok. Lastikler Pirelli GT Angel güven veriyor. Virajı biraz farklı, gazı verdikçe ön çok hafifliyor ve motorda düzleşme eğilimi oluyor. Profesyoneller arasındaki tartışmaları takip ettim, multistrada en güzel virajda aynayı öpersen dönermiş Yani biraz ağırlık aktaracaz öne...

Bakalım önümüzdeki günler neler yapacağız multi ile ?

Lenovo P2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanmanı dilerim.