Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 193 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Üye GÖKHAN ÇAKMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan ÇAKMAK
    Motosiklet
    BMW R 1200 GS 2017 ..2014 TRİUMPH TİGER 800 XC SE
    Marka
    Honda

Alıntı HakanVelioglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur bir şeyler organize etmeye çalışmıştım. Yalnız aynı yerle değil de başka bir garaj buldum motoru ve imkanları daha güzel. Motosikletten iniyorsunuz arka kapıdan villaya girip sıcak su ile duş alıp ön kapıdan tekrar insan gibi çıkıyorsunuz Güzel bir yer ama eğitim kısmı zayıf kalabilir. Ben eğitim almadım şöyle bir gösterdiler ve ben devam ettim. Youtube diye bir yer var. Birinin göstermesine de gerek yok. Birinin izlemesine gerek var aslında ve bence de bu teke tek olacak bir durum. O yüzden özetle tekrar eğitim amaçlı organizsyon kısmında ya çok daha prof bir yer bulmamız lazım (ki ben bilmiyorum Türkiyede böyle bir yer) ya da kendi kendimize takılacağız. Kendi kendimize takılalım diyenlere ben varım derim ama onun dışında ben şimdilik yokum arkadaşlar.
    ŞAKİR ŞENKALAYCI ...Geçen hanım ile gitmiştik . Atatürk otosanyii ktm bayii servisi eğitim ve arazi training veriyor motor -yakıt-eğitim- duş ve teorik herşey dahil 5 seans 3.000 TL ne demişlerdi akşam detaylı atarım yanlış söylemiş olmayayım. Günlük tur yapmıyor şakir. Bu arada TR şartlarında görüp eğitim alabileceğiniz en iyi hoca PARİS / DAKAR a katılmıştı rahmetli kemal abil 4 kez Kemal abinin öğrencisi zaten 4 kez dünya sayısız avrupa ve TR şampiyonlukları var . az tuzlu . Yunus Muşmul var oda TRANSANATOLİA ekbini çalıştırıyor her yıl yarışçısı Ejder ERİŞTİ hem komşum hem arkadaşımdır. Alternatifler var aslında imkan ve zaman para meselesi

2. GÖKHAN ÇAKMAK, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

mustafa gologlu (27-09-2019)