Alıntı harun solmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçmiş olsun.Sitede güvenlik var mı ? Güvenlik varsa ve bu işi bir taşeron şirket yapıyorsa zararınızın tazmini için bir görüşün derim.
Sitede güvenlik yok, olsaydı sanıyorum böyle olmazdı. Sigorta karşılıyor şu an.

Alıntı Deniz Kupeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tesekkurler Eser, sana da gecmis olsun. O kadar kolaymi ekrani sokmek? Ben ozel kapali otoparka birakiyorum Africayi ve genel olarak uzerinde hicbirsey birakmamaya calisiyorum, kolay sokulebilen hersey RAM X mount dahil sokuyorum ama top case sokmeye gerekli gormedim simdiye kadar, insallah calinmaz.
Hiç o kadar kolay olacağı aklıma gelmemişti, hatta gösterge panelinin çalınabileceği de aklıma gelmemişti. Eve geçerken gösterge panelini de söküp götürecek halimiz de yok Gösterge panelinin bu kadar kolay sökülebilir bir şey olmasını aklım almıyor. Büyük saçmalık... Video görüntüsü burada https://drive.google.com/file/d/1SP1...ew?usp=sharing

Alıntı Serdar ZIMBA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Geçmiş olsun Eser, yalnız Xmax de çalınma oranlarının içerisin de riski yüksek bir model : ( , portatif kapalı bir garaj çözüm olabilir gibi.
Motosikleti kolayına çalamazlar, ona önlem alınabilir de göster panelinde kitlendim ben.