Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 31 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist ASIM DEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ASIM DEMİR
    Motosiklet
    BURGMAN 650 EXECUTİVE
    Marka
    Suzuki

ah be kaanım sana yakıştımı şimdi bu yazdığın veda konuşması benim tanıdığım kendinden emin tavırlarıyla hareket eden adam her daim güler yüzle bizi karşılayan içten samimi minik dev adam. olabilir bazı arkadaşlarınla tatsız olaylar yaşayabilirsin, ama sanmaki tek suclu hep sen değilsin hepimizin hayatta yaşadığımız olaylardan ders alması gerekir. hepimize yaşadığımız olaylardır tecrübe kazandıran hepimizi yaşadığımız olaylardır akıllandıran.yaşadığımız olaylardan ders cıkarmamız gerekir diye düşünürüm ben hep.gecenlerde fıkralar bölümünde okumuştum her işte bir hayır vardır diye bir yazı. okuyun onu bir kere bakın ne dersler cıkarıcanız. şimdi her kesin yapıcağı şey şapkayı önüne koyup düşünmesi.kimse karşısındakini suclayarak sorumluluklarından kacamaz herkes kendinde biraz hata ararsa olaylar daha acımasız olabilir seni seviyorum küçük dev adam.

Enduroist Üye aybars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Aybars Kara
    Motosiklet
    R1150GS ADV
    Marka
    Bmw

tabi ben en yenilerden biri olarak konuya hakim degilim, lakin Kaan Bey bu toplulukta ilk muhabet ettigim ve ho$ sohbet olarak aklimin bir ko$esine yazdigim yardim sever bir "koca adamdir" gitmeyin demekten ba$ka ne denir ki. ya da "otur oturdugun yerde"

eger ki dovmek kalmasina yardimci olacaksa wing tsun biliyorum ona gore.!

: (

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Alıntı aybars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi ben en yenilerden biri olarak konuya hakim degilim, lakin Kaan Bey bu toplulukta ilk muhabet ettigim ve ho$ sohbet olarak aklimin bir ko$esine yazdigim yardim sever bir "koca adamdir" gitmeyin demekten ba$ka ne denir ki. ya da "otur oturdugun yerde"

eger ki dovmek kalmasina yardimci olacaksa wing tsun biliyorum ona gore.!

: (
    ona işlemez wing tsun falan odunla girmen lazım anca hisseder

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı Goktug.Uguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ona işlemez wing tsun falan odunla girmen lazım anca hisseder
    O da yetmez kanka. Motorunun anahtarını yada o yanında taşıdığı acaip çakı-makı'ları alıp kaçarsan etki edecektir

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı Voodoochild Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili mert bey,
    ilk basta alti cizili sekilde belirttigim gibi ilk iki paragraf genel olarak bu amacla ve icerikle yazilan mesajlara olan elestirimdi.burda var midir bilmiorm ama baska platformlardan forum kostebekligi yaparak patir patir siralayabiliriz orneklerini...baska platformlar burda bizi ilgilendiriyor mu bu konu tartisilir...ama hep bu tarz seylerle sen de,bn de hepimiz muhattap oluyoruz.

minik kus sifati ile bahsedebildigine gore abimizden, reelden taniyorsundur,ve savunma mesajini bu yuzden anlayisla karsiliyorum.yazini okuduktan sonra okudum yazdiklarimi ozelestiri icin...evet kral ciplak demisim...keske bnden once biri deseydi de deyip gecseydim....
    ama abimizi kisisel olarak elestirdigim kisim da son paragraf ki bunu da belirttim yazarken.eger ki bu kisimda yazdiklarim hakaret iceriyosa bn ozur dilerim haddim olmadan elestirinin dozunu kacirmisim...

şimdi bazı haklı tarafların olmakla beraber ...ne olursa olsun siteye emeği gecen gercekte tanıdığımız ve sevdiğimiz bir adam eğer "banane ben gidiyorum ver misketlerimi derse" onu anlar gitmemesi için elimizden geleni yaparız.... yarın bi gun ben de şımarıklık yapıp banane banane ben gidiom siteden diye bir topik açarım... herkes de olum sacmalama ... laaan de geeet cocuklasma bilader... gibisinden mesajlar yazacaktır emin ol... ancak birisinin gidersen gidersin boyle topik acmaya ne gerek var ...vs gibi cok sert bir uslup kullanırsa ... bunca emek harcamıs ben gercekten cok uzulurum...kral cıplak boyle denmez ... en azından bizim buralarda boyle denmez ..... bak gurbuz baskanın mesajına ... işte asıl o kral cıplak demek.... benim için hiç bir sakıncası yok kaan abinin boyle bir topık acmasında... sıkılmıstır biraz ilgi istiyordur ... ve canı sıkkınken cok duygusal olur... hayırdır netın var dememıze ıhtıyacı vardır ve bunu belkı bu sekılde dısavuruyordur.... onu tanıdığım için bunları biliyorum .... ve baska sıtelerdeki forum kostebeği zibidilere benzetilmemesini rica ediyorum ... biz baska bir platformuz biz bir aileyiz.

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz baska bir platformuz biz bir aileyiz.
    Biz bir aile isek sen benim halam olur musun?

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Aslında bu topiği ilk açıldında gördüm.Yalnız Kaan arkadaşı şahsen tanıma fırsatım olmadığı ve forumda da yeni olduğum için bir mesaj yazamadım..
    Bir nevi şaka olarak algıladım..
    Çünkü forumdaki arkadaşların bir kısmıyla tanışma fırsatım oldu.Ve üyeler arasında gerçekten bir kulüp şeklinde bire bir samimi ilişki sıcaklığına şahit oldum...
    Ben yine de Kaan arkadaşımızın o günkü ruhsal durumundan kaynaklanan siteminden vazgeçeceğine ve forumdan ayrılmayacağına inanıyorum..

Kaan Bey,lütfen bir şeyler yaz ve problem neyse birlikte çözelim..

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

bence kaan abi 1 nisana hazırlık yapıyor ama biraz erken davrandı ..

bu arada göktuhcum biz seninle elti oluyoruz zaten ....r1200 elti

r 1150 GSA

Arh+

Enduroist Kıdemli Üye Voodoochild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Köroglu
    Motosiklet
    R 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi bazı haklı tarafların olmakla beraber ...ne olursa olsun siteye emeği gecen gercekte tanıdığımız ve sevdiğimiz bir adam eğer "banane ben gidiyorum ver misketlerimi derse" onu anlar gitmemesi için elimizden geleni yaparız.... yarın bi gun ben de şımarıklık yapıp banane banane ben gidiom siteden diye bir topik açarım... herkes de olum sacmalama ... laaan de geeet cocuklasma bilader... gibisinden mesajlar yazacaktır emin ol... ancak birisinin gidersen gidersin boyle topik acmaya ne gerek var ...vs gibi cok sert bir uslup kullanırsa ... bunca emek harcamıs ben gercekten cok uzulurum...kral cıplak boyle denmez ... en azından bizim buralarda boyle denmez ..... bak gurbuz baskanın mesajına ... işte asıl o kral cıplak demek.... benim için hiç bir sakıncası yok kaan abinin boyle bir topık acmasında... sıkılmıstır biraz ilgi istiyordur ... ve canı sıkkınken cok duygusal olur... hayırdır netın var dememıze ıhtıyacı vardır ve bunu belkı bu sekılde dısavuruyordur.... onu tanıdığım için bunları biliyorum .... ve baska sıtelerdeki forum kostebeği zibidilere benzetilmemesini rica ediyorum ... biz baska bir platformuz biz bir aileyiz.
    emrah ben de sizlerle tanisali 1 ay kdar oldu ve diger platformlrdan farkli oldugunu dusundugum icin uye oldgumdan beri olan 2 bulusma ve bi geziye katildm...bnm tepkim zaten bu konunun genelineydi.bn forum kostebegi benzetmesini abimize yapmadim.forum kostebeklgi yaparak orneklerini bulabilirim dedim.

aile diyebildigimiz bi ortmda bu seklde elveda demek bana samimi gelmiyor.isin asli bu.
    niyetim kimseyi kirip,ayar vermek degil.ne haddime!
    yazdiktn sonra boyle tepkiler geleblir diye de dusundum.tepkiler gelsn de yanlis anlasilmiim bnm derdim bu.bu soyledklerimden sonra da bnm mesajm bi daha gundeme gelmesin rica ediyorum.gideni kurtaralm da bn de tanisaym madem.
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace...

Jimi Hendrix

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

gokhan haklı tarafların elbetteki var... hatta cok da ıyı oldu yazdıkların ama kaan abi bu, gercekten tanıman lazım ... tanıdıktan sonra tamam dersın yazar bu adam kocaman dır ama cocuk gıbı neselıdır... ee üzüntüsü de bu sekılde oluyor....arada gıder benı sılın baskan der sonra gelir ... sonra gene gıtcem ben der ... biz alıstık .... hatta git artık madem diye de takılırız ona... falan ...

bu arada kıme olursa olsun, boyle bır mesaj yazarak enduroistimizi nasıl da sahiplendiğini (cok ıyı manada soyluyorum) anlıyor ve o kadar mutlu oluyorum ki. maşşallah allah bozmasın... herhangi bir konuyu ne guzel tartısabılıyoruz ... çözüme kavusturabiliyoruz ... bu benim cok hosuma gidiyor laf aramızda

r 1150 GSA

Arh+

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234 SonuncuSonuncu