Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 43 Sayfa bulundu

Konu: Radar!

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı Empyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşan tekirdağ arasında 3-5 radar var, bir keresinde 150 ile hiç durmadan geldim tam son cevirmeye geldimki benim arkamdaki 3 tane goldwing motorları cevirdi...Arkamdakiler 100 le geliyordu..Şanslıydım ama bu bidaha olmaz sanırım...
    Onlar haberli merak etme; bir daha problem olduğunda Yusuf Abimin selamı var dersin onlar anlar
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kadim Üye Ahmet Cemal ÖKSÜZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Cemal ÖKSÜZ
    Motosiklet
    '08 MT 03
    Marka
    Yamaha

Ben de cbf 150 ile radara yakalanmıştım. 270 tl, 15 gün içinde ödeyince 202,5... Ama sonradan öğrendim. Gereksiz yere hızlı gitmemek gerekiyor. Radarları anlatılan şekilde tanıyorum ben de. Ters/yan duran arabalar vs. Çoook uzaklardan kontrol ediyorum. Öncesinde yavaşlamış oluyorum. Bodrum'a gittik geldik. Yol üzerinde çok yerde radar vardı. Bir de şöyle bir şey olması gerekiyor. "Radarla hız kontrolü" gibi yazılar-tabelalar olmalı. Onlar olmadan radar uygulaması olmamalı diye biliyorum.
    Two Wheels Forever 0532 216 49 97
    My ex bike was: Honda CBF 150 - 0 > 32852 km 09.06.2009 > 21.01.2011
    The new one is: Yamaha MT 03 / 30.03.2011 >

Enduroist Katılımcı Üye Mesut_KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mesut KORKMAZ
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Honda

Bir ara seyyar uyarı tabelaları koyma zorunluluğu vardı. Hatta bir arkadaşım cezaya itiraz etmişti. Meğer rüzgardan levha devrilmiş. Tutanak tutup cezayı iptal etmişlerdi.

Şimdilerde durum nedir bilmiyorum.

Banned
    Isim
    Ahmet İri
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Enduroist burası!Harika fikirler,yorumlar ve görüşler yine.
    Onlarda varsa radar,bizde radarlar açık gideriz,ölüm yok ya sonunda.
    Trenden korksak,radar'a yakalanmazdık bee!?!

Banned
    Isim
    Ahmet İri
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Sekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buyrun burdan yakın

Minik mobidik;Alu folyo kaplayınca radara yakalanmıyor mu,emin misin?Stealth gibi bişey mi oluyor?

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

Standart sa

RADAR kadar sinir bozan bir sey daha yoktur diye dusunurum babamin hastahaneye acil kaldirildigini duyunca 150 160 km ortalama ile 600 km yol yaptim ancak memleketim amasyaya 10 km kalinca aci haberi aldim ve o uzuntu ile yavasladim bogazkoy icinden yavas gectigimi hatirliyorum ancak cevirmede meskun mahalden 50 km uzerinde oldugum icin ceza yazdilar babamin vefat ettigini bildirdigim halde yine yazdilar
    sagken ismini verdigimde yazamazlardi rahmetli onlarin amiriydi cunki

bende anlayisina tesekkur ederim dedim pusulayi orda yirttim attim o zamanlar bilgisayar siitemi yoktu ama simdi yazdilarmi veya fotograf landiginda odemek en akillica is olur zira odememek icin ugrasincaya kadar zaman kaybi ve sikinti ya degmez ne olsa duble yol olarak geri donuyor artik

arkadaslar amerikan klavye oldugundan bozuk bir turkce gibi sebebi amerikalilardir bilginize buyuk karekterle yazmam gerekir ama kiziyor sanirsiniz
    Konu HALİDUN KAYA tarafından (15-03-2011 Saat 09:48 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Katılımcı Üye memed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    MEHMET KÜÇÜK
    Motosiklet
    1200 gs
    Marka
    Bmw

bı tanıdıgımın e5 de 79 km ıle kesılmıs ceza ve 3 adet foto gelmıs adresıne artık fotograflayıp gonderıolar adresıne sımdıye kadar hep gıcık oldugum ve hıc tasvıp etmedıgım bısey olan plakaya kılıt olayını yapmıs bulunmaktayım uzgunum ama ama 77 hız sınırıda olmazkı o zaman activa scoter alırdım neyse sıze bır tavsıye kilit iyidir derim adresınıze gelınce fotograf sızde bana hak verıcenıze emınım....

Enduroist Kıdemli Üye Ünsal Ömer ÇAKMAKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ünsal Ömer ÇAKMAKLI
    Marka
    Bmw

Alıntı kayar2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RADAR kadar sinir bozan bir sey daha yoktur diye dusunurum babamin hastahaneye acil kaldirildigini duyunca 150 160 km ortalama ile 600 km yol yaptim ancak memleketim amasyaya 10 km kalinca aci haberi aldim ve o uzuntu ile yavasladim bogazkoy icinden yavas gectigimi hatirliyorum ancak cevirmede meskun mahalden 50 km uzerinde oldugum icin
    Benzer bir durum benimde başıma gelmişti , hatta ilk cezamı o şekilde yemiştim. Uzunköprü-Edirne arasında otomobille 140km gibi bir gençlik hızıyla gidiyordum.Yolun bazı bölümleri köy kenarından geçiyor. Radar olduğunu bildiğim bir köy kanarında hızımı 70 e kadar düşürdüm , radarı gördüm biraz daha düşürdüm , baktım arkadan kamyonun biri kaptırmış geliyor biraz hızlandım bende. Havsa kavşağında durdurdular hem kamyoncuya hem bana geçirdiler. Köy yanı meskun mahalmiş

Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Ep gene Trakya beeyaa Avrupa'lıyız çekemiyo susaklar...

0 532 4258807

Canlar Makina , Canlar A.Ş.

.

Enduroist Kadim Üye Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Gönel
    Motosiklet
    XT 660 Rr Ciftalan-Polonez Edition
    Marka
    Yamaha

Arkadaşlar, plakama yazılmış bir ceza olup olmadığını nereden sorgulayabiliyorum?

Alıntı memed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bı tanıdıgımın e5 de 79 km ıle kesılmıs ceza ve 3 adet foto gelmıs adresıne artık fotograflayıp gonderıolar adresıne sımdıye kadar hep gıcık oldugum ve hıc tasvıp etmedıgım bısey olan plakaya kılıt olayını yapmıs bulunmaktayım uzgunum ama ama 77 hız sınırıda olmazkı o zaman activa scoter alırdım neyse sıze bır tavsıye kilit iyidir derim adresınıze gelınce fotograf sızde bana hak verıcenıze emınım....
    Plakaya kilit derken neyi kastettin anlamadım, top case tablasına kilit bağlayıp plakanın üzerine sarkıtmayı mı kastediyorsun ?

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Evet onu kastediyor..Ayrıca sorgulama yapabiliyorsun ama gerceklikpayı yok çünki plakasını kapatıp 1 harf okunmadığından senin plakanmış gibi gözüken yada sistemde yanlış yapılan cezalar var...Şöylekii 2009 model motoruma 2008 yılında kesilmiş ceza var..Hiç kaçak geçiş yapmadığım halde 2005 yılında 2005 model ybr me kesilmiş cezam var ama inanmıyorum..

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu