Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 10 Toplam 11 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 67891011 SonuncuSonuncu
91 den 100´e kadar. Toplam 105 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye Gökhan Ağırbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Ağırbaş
    Motosiklet
    f650 gs piyade
    Marka
    Bmw

Alıntı korumen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yav bu toplantılar nasıl organize oluyor kim neye göre belirliyor standardı nasıldır bilelim yoksa yer belirlemek burdan yazdım burası demek en kolayı insanları kucaklamak istiyorsak alternetiflere ve eleştirilere açık olmak gerekir eleştiriye açık olmayan toplulukların ömrü uzun olmaz bütünleşmek lazım yanlışmıyım selamlar
    Kasım ayında enduroist'i ilk kez duydum, bir çok motosiklet forumu gibi olmadığını, içinde "organize işler" (bir yönetim mekanizması ve mantığı) in olduğunu öğrendim, derhal katıldım, fotoğraf ve tanıtım standartlarıyla ilgili uyarıyı hatırlarsınız, rutin toplantıları beyoğlu'nda yapıyor olmalarını da bu çerçevede değerlendirilebilir.

Alternatif, oturmuş olanı, rutini ortadan kaldırarak gerçekleşmeyebilir. Misal, Göktuğ arkadaşımız, kahvaltılar benden diyerek insanları Bahçeşehir'e, misal yahu sucukları aldım ama mangalı yakamıyorum diyerek bizi kilyos'a çağırdığınız zaman murada ulaşılmış olacaktır.

Sipsivri nickli arkadaşım ve forumun bir çoğu, Benden çok daha eskidir, işleyişi benden daha iyi bilecek ve anlatabilecek durumdadır, ne var ki yazmak bana kaldı.

iyi pazarlar
    Kafasına kuş s.çtığı zaman şans oyunu oynayanlar, ağzına s.çan liderin peşinden ayrılmaz"

Enduroist Katılımcı Üye fenerdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdem ŞAHİN
    Marka
    Diger

Alıntı Agridia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasım ayında enduroist'i ilk kez duydum, bir çok motosiklet forumu gibi olmadığını, içinde "organize işler" (bir yönetim mekanizması ve mantığı) in olduğunu öğrendim, derhal katıldım, fotoğraf ve tanıtım standartlarıyla ilgili uyarıyı hatırlarsınız, rutin toplantıları beyoğlu'nda yapıyor olmalarını da bu çerçevede değerlendirilebilir.

Alternatif, oturmuş olanı, rutini ortadan kaldırarak gerçekleşmeyebilir. Misal, Göktuğ arkadaşımız, kahvaltılar benden diyerek insanları Bahçeşehir'e, misal yahu sucukları aldım ama mangalı yakamıyorum diyerek bizi kilyos'a çağırdığınız zaman murada ulaşılmış olacaktır.

Sipsivri nickli arkadaşım ve forumun bir çoğu, Benden çok daha eskidir, işleyişi benden daha iyi bilecek ve anlatabilecek durumdadır, ne var ki yazmak bana kaldı.

iyi pazarlar
    Agridia :
    Erdem SAHIN

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

ya gürhan abi .... sen bı etkınlık organıze et... de kı kapın mangalları suraya gıdıoz anadolu yakasında de.... bız de kosa kosa gelelım .... olmaz mı : )

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Enduroist Üye Gürhan Önhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    GÜRHAN ÖNHAN
    Motosiklet
    Varadero
    Marka
    Honda

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya gürhan abi .... sen bı etkınlık organıze et... de kı kapın mangalları suraya gıdıoz anadolu yakasında de.... bız de kosa kosa gelelım .... olmaz mı : )
    Haşaaa Benim ne haddime zaten sitede bi sürü organizatör var anladığım kadarı ile ama havalar guzelleşsin şöle bi ömerli veya ağva taraflarına güzel bi bahar pikniği yapmak çokta güzel olur sayın başkana söyleriz başkan organize eder inşallah baharın o yemyeşil renklerinini temiz havasını içimize çekerek güzel bir gün geçirebiliriz Her zaman herkesi bekleriz tabi başımızın üstünde yeri var motor dostlarının ...
    Gurhan ONHAN
    XL 1000V VARADERO
    ISTANBUL-CEKMEKOY
    msn : gurhanonhan@hotmail.com
    0 533 430 34 59

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

yapalım tabi ... ama yanlıs anlasılmadan cıkmak lazım .... hepimiz bi organızasyon yapıp ... beyler suraya gıdelım mı soyle yapalım mı dıye organızasyon yapabılır... sadece toplantı yerımız ve zamanı değişmez ... fuar gıbı olağanustu durumlar dısında ...

r 1150 GSA

Arh+

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı Agridia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasım ayında enduroist'i ilk kez duydum, bir çok motosiklet forumu gibi olmadığını, içinde "organize işler" (bir yönetim mekanizması ve mantığı) in olduğunu öğrendim, derhal katıldım, fotoğraf ve tanıtım standartlarıyla ilgili uyarıyı hatırlarsınız, rutin toplantıları
    Beyoğlu'nda yapıyor olmalarını da bu çerçevede değerlendirilebilir.

iyi pazarlar
    Gökhan özetle ne şekilde bir hareket tarzımız olduğunu belirlemiş teşekkür ederiz. Zaman zaman kalkedonlarla megaralar arasında bu türlü çatışmalar çıkıyor şaka yollu. Fakat her şakanın ardında bir gerçek payı vardır mantığından haraketle anadolu yakasından toplantılara katılmak için gelenler rumeli yakasına oaranla daha fazla zahmet çekiyorlar ulaşım açısından kabul ediyorum. Fakat Beyoğlu tercihimiz tüm üyelerin ulaşabileceği ortak nokta olarak tespit edilmesinden kaynaklanmaktadır, bu buluşma yeri şimdilik kaydıyla sabit olarak tutulmaktadır. Gerekçesi ise bize hem Çatalca'dan hem Gebze'den üyeler haftalık toplantılara gelmektedir. Zorunlu mu ? değil biz yoklama yapmadığımız gibi gelmeyenlere de bir eksi puan vermiyoruz fakat her toplantının ardından balllandıra ballandıra açılan .... tarihli toplantı fotoları şeklinde veya .... tarihli bilmem ne kampı sunumu şeklinde bir topic açtığımız zaman hurraa tıklanma rekoru kırıyoruz bunun öz kaynağına indiğimiz zaman boş vakitlerini değerlendirmek isteyen insanların onların gönlünü en çok ne hoş tutar gerçeğiyle karşılaşıyoruz. Oysa zaman içinde çok genç kardeşlerimizin yaşlı ve ve tecrübelilere oranla çok daha güzel topicler açtığını görüyorum. Sebep ? onlar küçük veya uzak olduğu için toplantılara gelemiyorlar; peki ne yapıyorlar o küçücük parmakları fakat büyük beyinleriyle bizim gibi yetişkinleri etkiliyorlar klavye üzerinde yetişebildikleri kadar. Maksat kucaklamaksa onları da es geçmeyelim zira önemsiz saydığınız topiclerde hayatı ıskaladığınızın farkına bile varmazsınız, keşke onları da toplantılarda aramıza alabilsek onları da dinleyebilsek. Sonuç olarak toplantıların yeri veya içeriği değil birlikte olabilme dirsek temasına eksik etmeme olgusudur önemli olan. Bu gerçeği gözardı etmemek kaydıyle Tuzla'da yaptığımız unutulmaz iftar yemeğini tekrar etmek neden olmasın veya Çatalca'da kuyu kebaplı bir toplantı neden olmasın. Anadolu mu Avrupa yakası mı tartışması aslında temelinde enduroist'in büyüdüğünü gösteriyor zaman içinde snırlar Gebze/Çatalca veya Edirne/Kars çatışmasına dönebilir bu bizi hiç de rahatsız etmediği gibi memnun bile edebilir. Hatta Çin/İngiltere çatışması neden olmasın BGA bu amaçla gizli bir misyonu yüklenmiş durumda ( artık gizliliği kalmadı ). Hatırlarsanız zaman zaman yurtdışı genel kabul görmüş sitelerin içinden alıntı yapıp sitemizde yayınlıyor ve büyük bir iştahla üyelerin beğenisine sunuyoruz. Bundan sonra ENDUROİST sitesinden alıntıdır yazacak diğer motor siteleri eğer dürüst iseler, aynen bizim tüm üyelere tavsiye ettiğimiz gibi değilseler hinlik planları taşıyorlarsa er geç foyaları meydana çıkacaktır yassıya kadar yalancının mumu misali. Bunlar benim üreten bir site olmamızın sevinç satırları hele bir bekleyin daha neler çıkacak zira ben de az kaşar değilim eh 40 yıllık motorcuyum büyüdüm artık eteğimdeki taşların hepsini birden dökmemeyi öğrendim tek tek koyacağım önünüze yerseniz...
    Not : Sizin pek araştırmacı olmadığınızı yada diğer bir tabirle hazırlopcu olabileceğiniz düşüncesi ile ne de olsa milenyum çocuklarısınız Google arama motoruna girmeden peşinen söyleyeyim;
    Kalkedonlar : İstanbulun ilk Kadıköy yakasına yerleşen yerlileri, yani 1907 den çok öncesi yerleşip sonradan Fenerbahçe'li olanlar.
    Megaralar : Daha İstanbul veya Konstantinapolis adı verilmeden önce yaya olarak batı Romadan gelip İstanbul'un batı yakasına yerleşenlere verilen ad.

Kalkedonlarla Megaralar arasındaki rekabet günümüzde Fenerbahçe/Galatasaray rekabeti olarak günümüze adapte edilse de Megaralar hep Kalkedonlara üstün gelmişlerdir .
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (20-02-2011 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Katılımcı Üye m.arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mete arda
    Motosiklet
    Africa twin
    Marka
    Honda

yapalım tabi ... ama yanlıs anlasılmadan cıkmak lazım .... hepimiz bi organızasyon yapıp ... beyler suraya gıdelım mı soyle yapalım mı dıye organızasyon yapabılır... sadece toplantı yerımız ve zamanı değişmez ... fuar gıbı olağanustu durumlar dısında ...
    biz geldiğimiz de çayları senmi ikram edicen emrahçım...

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

sen hele bı gel de cay yapmam mı beeee...köpeen osssun çay

r 1150 GSA

Arh+

Enduroist Katılımcı Üye m.arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mete arda
    Motosiklet
    Africa twin
    Marka
    Honda

sen hele bı gel de cay yapmam mı beeee...köpeen osssun çay
    eyvallah kardeşim toplantıya gelemedim ama fuara kesin gelirim artık...

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

gel gel ... gene o prelli kızı gelir mi acaba ...

r 1150 GSA

Arh+

Sayfa 10 Toplam 11 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 67891011 SonuncuSonuncu